5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

ŘÍMSKOKATOLICKÁ FARNOST KALIŠTĚ
(exc. SENOŽATY a VOJSLAVICE)

Tel. 731 128 641; Web. https://farnost-kaliste.webnode.cz/

POŘAD BOHOSLUŽEB 28. DUBEN - 5. KVĚTEN 2024

NEDĚLE 28. DUBNA – 5. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

9.15 – Vojslavice (za Anežku a Antonína Kořínkovy, jejich rodiče a za rodiny Červenkovu, Šebestovu a Šimkovu)

11.00 – Kaliště (za rodiny Studničkovu, Krejčovu, Dvořákovu, Vaňkátovu, rod. Rokosovu, Novotných, Píchovu, Moravcovu, Vlastu Kubíkovou a na poděkování za dožitých 80 let a 60 let společného života; za Jaroslavu Davidovou, Jaroslava Vondru, Josefa Žáčka a jejich rodiny)

Pondělí 29. dubna – Svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky Církve,patronky Evropy

Úterý 30. dubna – Úterý po 5. neděli velikonoční

Středa 1. května – Sv. Josefa, dělníka

18.00 – Senožaty (za Květu Hlinákovou, její rodiče a Petra Hlináka)

Čtvrtek 2. května – Památka sv. Atanáše, biskupa a učitele Církve

18.00 – Vojslavice (za rodinu Brůnovu, syna Petra, otce Antonína a rodinu Veletovu)

Pátek 3. května – Svátek sv. Filipa a Jakuba, apoštolů 1. pátek v měsíci

18.00 – Kaliště (za rodinu Urbánkovu a Zemanovu)

Sobota 4. května – Sobota po 5. neděli velikonoční

18.00 - Vojslavice (za rodinu Váňovu)

=== MŠE SV. S NEDĚLNÍ PLATNOSTÍ ==

NEDĚLE 5. KVĚTNA – 6. NEDĚLE VELIKONOČNÍ

9.00 - Senožaty (za rodinu Zahálkovu, Získalovu, Pospíchalovu, Adamcovu, Barunku Zahálkovou a duše v očistci)

11.00 – Kaliště (za rodiny Švecovu, Dvořákovu a Jana Konráda, rodiny Švondrovu a Marešovu, Marii Popelářovou a Kristýnku; za Bohumila Štíchu, Karla Viktoru a rodiče a rodiny Syrovátkovu, Škrabalovu a Krajíčkovu)